EDUKACJA

Edukacja podopiecznych to podstawa Naszej pracy. Zabawy edukacyjne pomagają rozwijać kreatywność uczyć zdrowych zachowań w grupie.

AKTYWNOŚĆ

Nabycie nawyku aktywności ruchowej będzie procentowało w dorosłym życiu, dlatego w codziennych zabawach staramy się uruchamiać dzieci do aktywnego udziału i ruchu.

ZABAWA

W naszym przedszkolu, każda zabawa jest przemyślana i ma oddziaływać na dzieci w określony sposób.

SZCZĘŚCIE

Szczęście Twojego dziecka jest dla nas niezmiernie ważne. Nasze przedszkole jest przyjaznym miejscem sprzyjającym rozwojowi dzieci. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na ich dobro.

Aktualności:

ENTLICZEK-PENTLICZEK

WIĘCEJ NIŻ PRZEDSZKOLE.

To nie jest tylko hasło. To rodzinna atmosfera panująca w naszych Placówkach, jak również profesjonalna kadra, która łączy pracą z pasją. Poniżej prezentujemy Państwu zespół entliczka-pentliczka.

Galerie zdjęć:

DOŁĄCZ DO NAS!

Nic nie jest ważniejsze niż dobro Twojego dziecka. Nie czekaj! Dołącz do nas i zapewnij mu świetną opiekę i rozrywkę!

POZNAJ NASZĄ KADRĘ!

Bez odpowiednich osób Entliczek-Pentliczek by nie istniał. Nasz zespół składa się z osób lubiących pracę i zabawę z dziećmi. Jesteśmy pozytywni, aktywni i chętni do nowych wyzwań.