Przedszkole Prywatne entliczek-pentliczek działa od września 2007 roku, na podstawie wpisu do ewidencji szkół niepublicznych miasta Lublin.
Entliczek-Pentliczek jest nowoczesnym Przedszkolem o wysokim standardzie, które powstało dzięki marzeniom o stworzeniu dziecięcego świata – pełnego radości i odkrywania.

Wiemy, że kluczem do stworzenia miejsca pełnego ciepła oraz ciekawejmądrej pracy jest wyjątkowy zespół ludzi, dla którego przebywanie z dziećmi oraz współtworzenie z ich Rodzicami dziecięcego świata – to pasja. Takim zespołem jesteśmy.

Potrafimy stale wsłuchiwać się w potrzeby Rodziców i reagować na nie. Wiemy, jak w pracy z dziećmi kreować ciepłą i pełną bezpieczeństwa atmosferę oraz realizować nowoczesny program pracy. Chcemy, aby Przedszkolaki w pełni cieszyły się dzieciństwem oraz harmonijnie rozwijały. Mamy ambicję być najlepiej ocenianym – przez rodziców oraz ich dzieci – przedszkolem w Lublinie. Poprzeczkę stawiamy sobie bardzo wysoko.